DeepCharts vs Sierra Chart (2026): de vergelijking
DeepCharts kost $ 59/maand bij directe aankoop. Sierra Chart kost $ 26/maand. 3 gevolgde prop firms leveren DeepCharts zonder meerprijs, tegenover 2 voor Sierra Chart. De tabel hieronder vergelijkt prijs, systemen, order flow, markten en datafeeds regel voor regel. Geverifieerd op 21 september 2026.
Laatst geverifieerd: 21 september 2026In het kort
DeepCharts
DeepCharts is een handelsplatform (grafieken + uitvoering) van Volumetrica Trading, beschikbaar op Windows, macOS, Linux, Webbrowser voor futures. De adviesprijs begint bij $ 59/maand, en 4 gevolgde prop firms bieden het aan hun traders aan, waarvan 3 zonder meerprijs. Gegevens geverifieerd op 21 september 2026.
Sierra Chart
Sierra Chart is een handelsplatform (grafieken + uitvoering) van Sierra Chart, beschikbaar op Windows voor futures, forex / cfd, aandelen, crypto. De adviesprijs begint bij $ 26/maand, en 6 gevolgde prop firms bieden het aan hun traders aan, waarvan 2 zonder meerprijs. Gegevens geverifieerd op 21 september 2026.
| Criterium | DeepChartsGrafieken + uitvoeringBezoeken | Sierra ChartGrafieken + uitvoeringBezoeken |
|---|---|---|
| Type | Grafieken + uitvoering | Grafieken + uitvoering |
| Vanaf | $ 59/maand | $ 26/maand |
| Inbegrepen bij | Goat Funded Futures, Alpha Futures, Phidias Propfirm | Lucid Trading, TradeDay |
| Prop firms | 4 | 6 |
| Systemen | Win · Mac · Linux · Web | Win |
| Order flow | 4/4 | 4/4 |
| Market replay | Ja | Ja |
| Backtesten | Ja | Ja |
| API | Nee | Ja |
| Copytrading | Ja | Nee |
| Markten | Futures | Futures, Forex / CFD, Aandelen, Crypto |
| Datafeeds | Rithmic, dxFeed, CQG, MetaTrader (MetaQuotes), Volumetrica | Rithmic, CQG, Teton (Sierra Chart) |
| Gratis proefperiode | Nee | Nee |
Conclusie
Op de 13 vergeleken criteria wint DeepCharts er 3 en Sierra Chart er 4. Sierra Chart heeft dus de voorsprong in aantal criteria. Elke regel verwijst naar een geverifieerd veld: er is geen absolute winnaar, alleen een winnaar per criterium. Kies het criterium dat past bij hoe jij handelt.
DeepCharts vs Sierra Chart: veelgestelde vragen
DeepCharts of Sierra Chart: welke is goedkoper?
DeepCharts kost $ 59/maand en Sierra Chart kost $ 26/maand, bij directe aankoop, vastgelegd op 21 september 2026. De werkelijke kosten hangen vooral af van de gekozen prop firm: sommige leveren de een of de ander zonder meerprijs.
Kun je DeepCharts of Sierra Chart zonder meerprijs krijgen?
DeepCharts is zonder meerprijs inbegrepen bij 3 gevolgde prop firms (Goat Funded Futures, Alpha Futures, Phidias Propfirm); Sierra Chart bij 2 (Lucid Trading, TradeDay).
DeepCharts of Sierra Chart: welke voor order flow?
DeepCharts bevat: Footprint / order flow, Volumeprofiel, Orderboek (DOM), Liquiditeits-heatmap, Market replay, Backtesten, Meldingen, Meerdere schermen, Copytrading. Sierra Chart bevat: Footprint / order flow, Volumeprofiel, Orderboek (DOM), Liquiditeits-heatmap, Market replay, Backtesten, API, Meldingen, Meerdere schermen.
DeepCharts →Sierra Chart →Bekijk de volledige compatibiliteitsmatrix →