Elite Trader Funding vs Lucid Trading (2026): de vergelijking

De goedkoopste evaluatie bij Elite Trader Funding kost $ 197/maand, tegenover $ 130 bij Lucid Trading. Elite Trader Funding geeft een profit split tot 100% op en biedt toegang tot 9 platformen; Lucid Trading tot 90% en 10 platformen. De tabel hieronder vergelijkt prijs, drawdown, dagverlies, payouttermijn en platformen, regel voor regel. Gecontroleerd op 21 september 2026.

Laatst geverifieerd: 21 september 2026

In het kort

Elite Trader Funding

Elite Trader Funding is een futures prop firm gevestigd in Verenigde Staten met 5 evaluatieprogramma's van 25K tot 100K, vanaf $ 197/maand, met een intraday trailing / EOD trailing / statisch drawdown en tot 100% profit split. Data geverifieerd op 21 september 2026 door fundedyield.

Lucid Trading

Lucid Trading is een futures prop firm gevestigd in Verenigde Staten met 13 evaluatieprogramma's van 25K tot 150K, vanaf $ 130, met een statisch of trailing (naar keuze) drawdown en tot 90% profit split. Data geverifieerd op 21 september 2026 door fundedyield.

Elite Trader Funding vs Lucid Trading: vergeleken op gegevens geverifieerd op 21 sep 2026
CriteriumElite Trader FundingFuturesBezoeken Lucid TradingFuturesBezoeken
MarktenFuturesFutures
Goedkoopste account50K · $ 197/maand25K · $ 130
Profit split100%90%
Type drawdownintraday trailing / EOD trailing / statischstatisch of trailing (naar keuze)
Daglimiet verliesJaJa
TijdslimietGeen tijdslimietGeen tijdslimiet
Min. handelsdagen5 dagen5 dagen
Eerste payout8 dagenNiet gedocumenteerd
Payout-frequentieper cyclusop verzoek
Overnight positiesToegestaanNiet gedocumenteerd
Platformen910
Zonder meerprijs010
Activatiekosten$ 150Geen
HoofdkantoorVerenigde StatenVerenigde Staten
CodeGeenGeen

Conclusie

Op de 15 vergeleken criteria wint Elite Trader Funding er 3 en Lucid Trading er 4. Lucid Trading heeft dus de voorsprong in aantal criteria. Elke regel verwijst naar een geverifieerd veld: er is geen absolute winnaar, alleen een winnaar per criterium. Kies het criterium dat past bij hoe jij handelt.

Elite Trader Funding vs Lucid Trading: veelgestelde vragen

Elite Trader Funding of Lucid Trading: welke is goedkoper?

De goedkoopste instap bij Elite Trader Funding is $ 197/maand en die van Lucid Trading is $ 130, opgenomen op 21 september 2026. Het getoonde bedrag is de publieke prijs vóór korting: een actieve code kan de volgorde op dit ene criterium omdraaien.

Elite Trader Funding of Lucid Trading: welke risicoregels?

Elite Trader Funding hanteert een intraday trailing / EOD trailing / statisch drawdown; Lucid Trading een statisch of trailing (naar keuze) drawdown. Elite Trader Funding legt een maximaal dagverlies op, en Lucid Trading legt er ook een op. Het samenspel van drawdown en dagverlies bepaalt welke handelsstijl haalbaar is, meer nog dan de prijs.

Elite Trader Funding of Lucid Trading: welke profit split en welke payouttermijn?

Elite Trader Funding keert tot 100% van de gesimuleerde winst uit, met een eerste payout na 8 dagen. Lucid Trading keert tot 90% uit, eerste payout na Niet gedocumenteerd. Een hoge split met een lange termijn is niet per se beter dan een gematigde split die snel wordt uitbetaald.

Welke platformen bij Elite Trader Funding en bij Lucid Trading?

Elite Trader Funding geeft toegang tot: R|Trader Pro, NinjaTrader, ATAS, Bookmap, MotiveWave, Quantower, Tradovate, Sierra Chart, TradingView, waarvan geen enkel zonder meerprijs. Lucid Trading geeft toegang tot: NinjaTrader, Tradovate, TradingView, MotiveWave, Quantower, Sierra Chart, Jigsaw Daytradr, Bookmap, ATAS, R|Trader Pro, waarvan 10 zonder meerprijs. Een platform dat in het aanbod zit wordt nog steeds betaald: de kosten zitten in de prijs van de challenge.

Elite Trader FundingLucid TradingProp firms vergeleken